Býva dobrým zvykom, že moderátori markizáckej rannej šou po víkende v štúdiu privítajú vypadnutého hráča z reality šou Farma. Tentokrát sa pred kamery posadil východniar Martin Mihálik, ktorý neváhal na plné ústa vyjadriť svoj osobný názor na niektorých bývalých kolegov zo súťaže.

22-ročný Robiňo v poslednom dueli nezvládol disciplíny orientované prevažne na šikovnosť a zručnosť, a súperke Romane Košťálovej celkom jednoznačne podľahol. Po odchode zo statku sa ale opäť vrátil do bežného fungovania v civilizovanom svete a nevyhol sa ani účinkovaniu v niektorých reláciách.

markíza teleráno

Vyšportovaný mladík si z vidieckeho sídla namiesto finančného obohatenia napokon odniesol niečo oveľa cennejšie, keďže našiel lásku po boku sebavedomej Nicoletty Tóthovej. Na otázku ohľadne toho, či sa okrem priateľky v realite stretáva aj s inými bojovníkmi, vytiahol z rukáva úprimnú, avšak trochu drsnú odpoveď.

Nika Robino Farma

„Tak s Nikou, s ktorou sme spolu, a stretávam sa aj s ostatnými. Okrem Rada a Kiky. Oni nie sú pre mňa ľudia, nechcem ich už nikdy vidieť,“ zaláskovaný fešák dokázal, že nevraživosť medzi ním a Radovanom Dulinom neskončila ani po prehranom súboji. Napriek tomu, že sa na slávny farmársky párik pozerá cez zuby, v jednom má jasno – mastnú výhru by doprial jedine Gabovi Sedláčkovi, ten si vraj balík peňazí zaslúži zo všetkých najviac.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Robiňo Farma

Zdroj: Markíza/Teleráno | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, YouTube