Máme za sebou nervy drásajúci duel medzi ženskou úderkou z východu a západu. V súboji horšie obišla východniarka Nicoletta Tóthová, ktorá prekvapivo podľahla fotomodelke Kristíne Dali. Po jej odchode zo šou sa ale vynárajú zaujímavé skutočnosti, naznačujúce, že všetko mohlo dopadnúť úplne inak! 

Na základe informácií kolujúcich slovenským internetom sa viacerí diváci domnievali, že v čisto ženskom dueli lepšie obstojí práve vypadnutá brunetka. Tá po neúprosnom verdikte šokovala rozhodnutím, že sa túži rozlúčiť len s dvomi farmármi, a to s Ivetou a Robiňom.

Robiňo Nika Farma

24-ročná kočka v reality šou zanechala muža, ktorý jej viackrát verejne vyznal lásku a rozlúčku s milovanou osobou znášal veľmi zle. Po dueli sa dokonca rozhodol pootvoriť dvere do tajov zákulisia deja a prezradil, prečo Nicoletta takýmto spôsobom vidiecky statok opustila. Dôvodom mali byť pretrvávajúce spory s ostatnými účastníkmi, pričom zaláskovaná dvojica takmer všetkých bez výnimky považovala za falošných.

,,Nika vedela, že tu sú ľudia, ktorí sa iba hrajú na kamarátov. A keď mám tak povedať, všetci sa zhodli, že ju chcú ženy dostať von. Čiže ona cítila to, ako sa k nej ľudia správajú a myslím si, že dobre spravila,” Martin Mihálik priblížil pohnútky vyradenej farmárky, odhaľujúce, že Nika prehrala napínavý súboj najmä kvôli vlastnému presvedčeniu. ,,Veriť sa tu nedá nikomu,” zaľúbený Robiňo dodal, čím dal najavo, že vzťahy medzi súťažiacimi sú mimoriadne vyhrotené.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Instagram/Farma.markiza