Od včera večera rezonuje v slovenských médiách horúca téma – tehotenstvo Katky Knechtovej. Speváčka totiž na svojom Instagrame publikovala záhadnú foto s bruškom. A hoci sa niektorí domnievali, žeby otcom mohol byť jej posledný oficiálny priateľ Petr Borkovec, on týmto gestom všetky možné dohady jasne zmietol zo stola!

Pred pár hodinami sa speváčka Katarína Knechtová postarala o poriadny šok. Aj keď sa po východniarkinom rozchode s Petrom Borkovcom v súvislosti s jej menom neskloňoval žiadny muž, ona sa na Instagrame ukázala s rastúcim bruškom.

Katka Knechtova tehotna

Pri danom zábere sa začali zoskupovať stovky gratulácií vrátane tých od známych osobností. Okrem toho sa však zjavili mnohé tvrdenia, že ide z Katkinej strany len o fór a žiadne dieťatko pod srdcom nenosí. Aká je pravda, zatiaľ nevieme, avšak krátko po zverejnení snímky sa na profile Knechtovej bývalého priateľa objavili príspevky s neznámou dievčinou, ovenčené srdiečkami.

Nakoľko sa dovtedy pôvabnou slečnou Petr vôbec nechválil, je viac než pravdepodobné, že ide o reakciu na foto 38-ročnej prešovskej divy s bruškom. Bývalý SuperStarista bol totiž kedysi do Katky bezhlavo zamilovaný, pričom počas ich vzťahu sa neštítil oháňať odvážnymi vyjadreniami, ako napríklad, že bude Knechtová navždy jeho. Či chcel mladík romantickými zábermi spraviť svojej ex napriek alebo ide len o hlúpu náhodu, vie už zrejme len on.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/katarinaknechtovaofficial, petrborkovec_official