Mužskí samci nie sú práve najlepším príkladom vernosti až za hrob. Hold, za to môže evolúcia. Samčekov je v prírode jednoducho oveľa menej ako samičiek, a preto v sebe máme zakódovanú potrebu rozosievať semeno kade chodíme a zabezpečovať tým prežitie nášho druhu. 

Napriek tomu však nemožno hádzať všetkých chlapov do jedného vreca. Sú aj takí a nie je ich málo, ktorí majú monogamiu a túžbu po rodine v sebe zakódovanú. No pozor baby, ako sa hovorí, príležitosť robí zlodeja! Nuž a práve preto by ste mali byť ostražité pri mužoch, ktorých povaha práce jednoducho príležitosti otvára dvere a neželanú konkurenciu doslova priťahuje! Pozor si treba dávať najmä pri týchto povolaniach:

Schránka 01

Lekár:

Lekár je obvykle dobre situovaný muž, ktorého dennou praxou je zachraňovať ľudské životy. Je vzdelaný, šikovný a dobre si vedomý svojich zručností, čo so sebou často prináša dávku arogancie. Tak si to spočítajte: Bohatý a zlý chlapec, ktorý je povolaním superhrdina zachraňujúci ľudské životy. Čo myslíte, nájde sa žena, ktorá by vám ho chcela vyfúknuť?

Vodič kamiónu:

Typické chlapské zamestnanie, ktoré od počiatku dvadsiateho storočia uchvátilo mnohých drsných chlapov. Prináša so sebou slobodu a možnosť uchytiť život do vlastných rúk. Pred vami je len cesta a diaľka… Pekné povolanie, ktoré však so sebou prináša dlhé chvíle samoty a viete ako… evolúcia! :)

Policajt/ Vojak:

Ak je chlap policajtom či vojakom, znamená to pre neho, že bude ženami automaticky vnímaný ako silný jedinec a ochranca. Navyše parádna uniforma, samozrejme, urobí svoje. Problém spočíva v tom, že s pravdepodobnosťou rovnajúcou sa istote vy nebudete jediná, ktorú takýto typ mužov vyložene rajcuje, a tak musíte počítať s tým, že pravidelným náletom uniformami očarených samičiek váš chlap len ťažko odolá.

Fitness tréner:

Váš chlap je namakaný jedinec vo vrcholovej forme, ktorého jedinou náplňou práce je stavať do správnej pozície vzdychajúce spotené samičky, oblečené do úzkych šatičiek. Čo ste čakali?

Bankár/Politik:

Váš muž je sebavedomý, arogantný, úspešný chlap s poriadne tučným bankovým kontom. Jednoducho nemáte šancu. Každá druhá žena o takom sníva, nuž a s každým ďalším rokom je váš partner o niečo bohatší a starší. Obe skutočnosti sú, bohužiaľ, pre tú mladú mrchu, čo na neho poľuje, len výhodou…