Spevák Róbert Mikla sa do povedomia širokej verejnosti dostal ako účastník úvodnej série šou SuperStar, odkiaľ odišiel z vlastného rozhodnutia. Už vtedy sa stal veľkým idolom mladých slečien, no po jeho návrate na obrazovky v rámci desiatej série reality šou Farma sa po ňom akoby zľahla zem. Robo si za uplynulé obdobie prešiel výraznou premenou, v pozadí ktorej stoja zdravotné problémy!

Niekdajší finalista speváckej súťaže SuperStar bol v minulosti ovenčený množstvom drobných škandálikov, za čo si vyslúžil nálepku rebela. Fešný idol žien má za sebou dve nevydarené manželstvá a dnes žije v rodnom Žiari nad Hronom len so svojím otcom.

robo mikla tomaš bezdeda

Známy umelec s chrapľavým hlasom bol nútený prehodnotiť priority a prejsť akýmsi osobnostným prerodom, ktorého stopy boli badateľné už počas pobytu na markizáckom statku. Miklovi sa podarilo mimo civilizácie zložiť až šesť piesní, v dôsledku čoho v sebe znovu objavil vášeň pre hudobné verše.

Exfarmár sa okrem iného zmenil aj po výzorovej stránke. V uplynulom období schudol neuveriteľných 28 kíl, avšak rapídny úbytok na váhe nebol výsledkom cieleného chudnutia „Diétu som nedržal. Sú to dva roky zanedbaného zdravotného stavu,“ tvrdí Robo, ktorého neliečené ťažkosti obrali o takmer 30 kilogramov telesnej hmotnosti.

Zoštíhlenie sa prejavilo nielen na postave, ale i v tvári. Spevák momentálne pôsobí ako celkom iný človek, avšak v osobnom i kariérnom živote sa mu darí nachádzať vzácnu rovnováhu. Mikla dnes pomáha ľuďom závislým na alkohole, ktorému kedysi sám holdoval, a zároveň roznáša obedy miestnym dôchodcom. Z výzoru svalnatého drsňáka mu už ale veľa nezostalo…

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, janmarton, robert_mikla_official