Obe sú krásne a úspešné modelky vo vyššom veku. Okrem toho sú aj mamičky. No spoločnú reč by zrejme nenašli, ani keby veľmi chceli. Andrea Verešová a Simona Krainová sa dokonca neváhajú zosmiešňovať ani na sociálnej sieti.

47-ročná Simona si do svojej o sedem rokov mladšej kolegynky neváhala rýpnuť v čase kauzy škandálu s erotickým videom, kde údajne figurovala Andrea a jej manžel Daniel Volopich. Jej poznámky zaregistrovala aj verejnosť, a tak sa nemožno čudovať, že tieto dámy ľudia v jednom kuse porovnávajú.

Po tom, čo slovenská kráska zverejnila snímku z Dubaja, na ktorej pózuje iba v plavkách, pričom spodok tvoria ultra tenke tangá, jej istý fanúšik odkázal, že Krainovej figúra je lepšia. Nakoľko brunetka odpisuje prevažne na väčšinu komentárov, reakcie sa dočkal aj anonym z Česka.

„Musím sa smiať. Máte to PR od nej zaplatené? Inak musíte byť súdna a vedieť, že trepete úplnú hlúposť,” napísala aktuálne dovolenkujúca modelka, ktorá je jednoznačne presvedčená o tom, že jej postava je lepšia ako Simonina. ,,Nič v zlom, ale nechápem, kde beriete obe toľko sebavedomia. Samozrejme, že na svoj vek vyzeráte výborne, ale vy si fotky postavy dosť retušujete a realita je trošku iná,” Andreu schladila neznáma dáma. Aj tej sa dostalo odpovede.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Nemám dôvod sa obhajovať. Myslím, že sa stále nemám za čo hanbiť a navyše nepotrebujem retušovať ani si na rozdiel od vás nič dokazovať… keď už tu rozprávate takéto nezmysly, tak ste ma niekedy stretla alebo aspoň videla? Lepšie sa pozrite, odkázala jej ostrá dvojnásobná mamička, mnohými označovaná za slovenskú bohyňu.

Andreu v plavkách si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/andreaveresovaofficial, simonakrainova