Po dlhšej odmlke sa na popovú scénu vracia Rihanna, ktorá ako obyčajne, aj tentoraz poriadne prekvapuje! Nie však odvážnym polonahým videom či fotkami, ale chytľavým melodickým singlom, minimalistickým klipom, skvelým grammy vystúpením a ružovými princeznovskými šatičkami ako od Disneyho.

Barbadoská kráska Rihanna zverejnila 3.2.2015 čiernobiely klip Four Five Seconds, v ktorom hosťuje bývalý ,,chrobák” Paul McCartney a Kanye West. Optimisticky pôsobiaca pesnička bola jedným z kvalitnejších vystúpení na odovzdávaní hudobných cien Grammy 2015 a nieslo sa v duchu sprievodného videa. Hviezdy však svoj rifľový štýl vymenili za elegantnejšie čierne obleky. Prekvapením večera bol aj Rihannin outfit. Jej róba pochádza z dielne Gianbattistu Valliho a tentoraz zakrývala všetko čo mala, od hlavy – po päty. Či sa vám v ňom popová princezná páčila, posúďte sami :)

rih2 rih3 rih4

Autor: Alex Krchnavá

Foto: Facebook, Twitter

Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)