Nuž, vyznanie lásky priamo počas udeľovania cien MTV VMA 2016 prinieslo svoje ovocie. Aj keď sa objavilo niekoľko skeptikov, ktorí vzťahu speváčky a rapera neverili, Rihanna a Drake naozaj tvoria pár. Dôkazom bol nielen nedávny bozk pred tisíckami fanúšikov, ale aj najnovšie tetovanie venované raperovi. 

Vzťahu krásnej Rihanny a sympatického Drakea fandia snáď všetci. Po nepríjemnom období, ktorým si speváčka musela prejsť po boku neskrotného Chrisa Browna, sa barbadoská čokoládka znova usmieva. Aj keď s kanadským raperom už pletky mala, tentokrát sa zdá všetko oveľa vážnejšie.

Takže pekne poporiadku. Najprv jej ON vyznal lásku pri odovzdávaní ceny za celoživotný prínos v hudbe, potom sa ju ON snažil pobozkať, no ONA nastavila radšej krk. Neskôr sa už na prechádzkach mestom držali za ruky a nakoniec pobozkala ONA jeho. :)

To však ani zďaleka nie je všetko! Rihanna sa inšpirovala jedným romantickým rande, na ktoré ju Drake pozval, a tak má nad členkom malého žraloka. Pýtate sa prečo? Raper totiž 29-ročnú RiRi zobral do morského akvária v Toronte. Keith McCurdy, uznávaný celebritný tatér, sa s novým výtvorom pochválil na Instagrame. Drake svojho žraloka zatiaľ neukazál, no šepká sa, že aj on si nechal láskyplné rande zvečniť na svojom tele. Páči sa vám spôsob, akým Rihanna vyznala svoje city? Musíme uznať, že je vskutku originálna. :)

 

@badgalriri new addition

A post shared by Bang Bang Tattoo (@bangbangnyc) on

 

Camo shark for my dear friend @badgalriri Also… I just found out you can zoom on IG- enjoy :)

A post shared by Bang Bang Tattoo (@bangbangnyc) on

 

What she say him #rihanna #rihannanavy #badgalriri #RiRi #bajan #rihannanews #rihannadrake

A post shared by Robyn Rihanna Fenty NAVY (@rihanna_news88) on

 

Foto/Video: YouTube, Instagram | Zdroj: eonline.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)