Ako sa zdá, Rihanna, jedna z najpopulárnejších svetových interpretiek, už opäť nie je sama. Čokoládová hviezda, ktorá si ešte prednedávnom liečila zlomené srdce po vzťahu s raperom Drakeom, má zrejme novú oficiálnu známosť!

Kým si niektoré celebrity prejavujú svoju náklonnosť s partnerom výhradne v absolútnom súkromí, krásna speváčka Rihanna nechala priechod svojim citom priamo v hotelovom bazéne. Počas dovolenky v Španielsku sa bez problémov ukazovala so svojim novým priateľom Hassanom Jameelom, ktorý je dedičom Toyoty zo Saudskej Arábie. Speváčka a viceprezident jednej z najväčších svetových firiem sa od seba nedokázali odtrhnúť. Ako sa zdá, Rihanna je do podnikateľa s rozprávkovým majetkom, ktorý v lete 2016 randil s topmodelkou Noami Campbell, po uši zamilovaná.

Speváčka bola v minulosti v turbulentnom vzťahu s raperom Drakeom, médiá ju taktiež spájali s Leonardom DiCapriom, Travisom Scottom či s baseballovou hviezdou Mattom Kempom. Najznámejším vzťahom úspešnej brunetky bola dlhoročná telenovela s Chrisom Brownom, s ktorým sa rozišla po fyzickom napadnutí.

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Twitter