Rihanna sa pred pár dňami objavila na akcii v Madison Square Garden v neprehliadnuteľnom outfite. Napriek tomu, že len jej kabát ako taký by upútal pozornosť snáď kdekoľvek, tentokrát speváčka zaujala skôr veľkým prsteňom, ktorý sa ligotal na jej ľavej ruke. 

Populárna speváčka si počas tohto roka začala dávať veľký pozor na svoje súkromie a vždy si radšej dvakrát premyslí, čo vypustí do éteru. Viac ako pol roka tajila svoj vzťah so sausadským miliardárom Hassanom Jameelom, až pokým sa spolu nevybrali na dovolenku do Španielska, kde ich nachytali paparazzi.

Na nedávnej akcií v New Yorku, kde sa čokoládová kráska objavila, pútal veľkú pozornosť nádherný diamantový prsteň, ktorý ste si jednoducho nemohli nevšímnúť. Riri ho navyše mala práve na ,,TEJ“ ruke a práve na ,,TOM“ prste, ktorý symbolizuje sľub večnej lásky. Zdroj blízky speváčke však uviedol, že zasnúbená so svojim priateľom zatiaľ nie je.

Rihanna vo vzťahu snáď ešte nikdy nebola šťastnejšia, so svojim partnerom sa snaží tráviť čo najviac času, no na vážnejšiu úroveň sa ho však zatiaľ posunúť nechystá. Ako sme si už pri extravagantnej speváčke zvykli, rada býva stredobodom pozornosti, v čom jej pomáhajú aj také detaily, ako napríklad takýto prsteň.

A možno je všetko úplne naopak a Rihanna chce nosením tohoto drahého šperku svojmu priateľovi niečo naznačiť. Čo myslíte, bude z Rihanny už čoskoro nevesta? :)

Zdroj: hollywoodlife.com | Foto: Instagram, Twitter, FilmibeatWallpaper.com