Ako sa zdá, popová diva Rihanna (29), pôvodom z Barbadosu, si poriadne potrpí na luxus. Svedčí o tom aj jej nová vila, ktorej prepych doslova bije do očí a jej cena je ešte ohromujúcejšia. Okrem nej však speváčka vlastní ešte ďalšie dve nehnuteľnosti, za ktoré taktiež vysolila poriadny balík peňazí.

Magazín E!Online nedávno priniesol informáciu, že popová speváčka Rihanna si zadovážila novú nehnuteľnosť v kopcoch Hollywoodu a dala za ňu nemalé peniaze. Vila je zariadená v modernom luxusnom štýle a jej rozloha dosahuje neuveriteľných 662 m2.

Rezidencia má 3 apartmány s vlastnými spálňami a jednu samostatnú obrovskú spálňu. Vo vile nechýba ani šatník a herňa, v ktorej je umiestnený biliard i súkromné kino. Vonku sa nachádza kryté ohnisko, nádherný bazén a obrovská terasa, z ktorej má Rihanna dokonalý výhľad na západ Slnka. Súčasťou vily je aj dom pre hostí s dvomi poschodiami. V hornom sa okrem iného nachádza aj posilňovňa.

Cena tejto nehnuteľnosti je neuveriteľných 5,8 milióna EUR!

Okrem honosnej hollywoodskej vily má speváčka vo svojom vlastníctve aj dom v prímorskej štvrti Pacific Palisades v Los Angeles za 10,2 milióna eur a v rodnom Barbadose vlastní dom na pláži, ktorý údajne kúpila za 18,6 milióna eur.

Ehm a ,,domček”, ktorý si RiRi kúpila na rodnom Barbadose :)

Zdroj: blesk.cz, eonline.com | Foto: Twitter | Video: YouTube