Táto zvláštna 24-ročná kontroverzná modelka, známa svojím prehnaným štýlom a chlapsko-ženským výzorom, sa pripája k novej kampani známej značky. Od septembra do decembra bude tvárou svetovej športovej značky, ktorú podporujú aj známe charizmatické športovkyne. Jej tútorkou je spevácka ikona Rihanna!

Cara Delevingne je jednou zvláštnou a napriek tomu veľmi charizmatickou modelkou a herečkou, ktorú v dnešnej dobe poznajú snáď všetci milovníci módy a kinematografie. Na jeseň tohto roka sa stáva tvárou kampane svetovej športovej značky Puma s názvom “Do You”. Ako uvádza spoločnosť, Cara stelesňuje ženu – pumu, ktorá je nebojácna a hľadá nové spôsoby, ako vyjadriť seba i svoje telo, ktoré používa ako kontakt pre konverzáciu. Jej nekompromisné postoje a inšpirujúci vzdor súčasnosti bude udávať tón pre túto kolekciu. Herečka zo Suicide Squad prehlásila, že je výborne nastavená na odoslanie odkazu, ktorý táto kampaň nesie. Modelka sa týmto projektom pridala ku charizmatickým športovkyniam, ktoré už pózovali pre značku Puma, a to baletka Mimi Staker a Olivia Boisson, atlétka a bežkyňa Alexandra Wester a volejbalistka Leila Martinez.

Kampaň “Do You” bola pôvodne inšpirovaná speváčkou, módnou ikonou a kreatívnou riaditeľkou pre túto športovú značku, Rihannou, ktorá povzbudzuje ženy, aby bez ospravedlnení akceptovali svoju osobnosť a riadili sa podľa vlastných pravidiel a zásad – boli jednoducho sami sebou. A výsledok? Fotografie vyzerajú skutočne perfektne!

Cara zapózovala v crop topoch a športových podprsenkách

You were the one thing in my way @caradelevingne #caradelevingne

A post shared by Cara 🇺🇸 (@notcaradele) on

 

 

 

 

 

Finally #caradelevingne @badgalriri #puma

A post shared by Feelings (@carasfeelings) on

 

 

Zdroj: Instyle.com | Foto: Instagram