Ženami obdivovaný a milovaný Ricky Martin oznámil svoje zasnúbenie už pred niekoľkými mesiacmi. Šťastným vyvoleným nebola žiadna topmodelka, ale sympatický priateľ Jwan Yosef. Spoločne sa rozhodli podeliť s celým svetom o svoje šťastie a zverejnili podrobnosti o blížiacej sa svadbe.

Homosexuálne sobáše sú na Floride povolené od roku 2015. V tom čase bola popová hviezda Ricky Martin ešte single, čoskoro na to, ale stretol svoju veľkú lásku – švédsko-sýrskeho umelca Jwana Josefa (33) a zakrátko si kúpili spoločné hniezdočko lásky v Los Angeles.

Túži po honosnej svadbe

„Ak spolu prežívame prekrásne chvíle, magické rozhovory a nádherné zážitky, cítime potrebu sa o svoje šťastie podeliť s celým svetom,“ vysvetľuje 45-ročný krásavec. „Chcem niečo honosné a celkom iste sa chcem ženiť v Puerto Rico. Je to niečo, čo sa jednoducho musí stať,“ vysvetľuje v exkluzívnom rozhovore pre portál E!NEWS. „Ja a moja rodina sme odtiaľ, môj snúbenec je zo Švédska a niektorí členovia jeho rodiny pochádzajú zo Sýrie, takže svadba bude tak trochu medzinárodná,“ pokračuje.

 

Ricky sa už nemôže dočkať, kedy povie svojmu vyvolenému áno, zároveň ale uznáva, že prípravy na svadbu sú dosť vyčerpávajúce. „Každý stále hovorí o svadbe, ale nikto nemyslí na to, že to celé treba aj zorganizovať a naplánovať,“ vtipkuje spevák.

Takže milé dievčatá, ženy, slečny, dámy, utrite si kútiky, z Rickyho už nič nebude. :D Želáme šťastnému páru veľa lásky a tešíme sa na svadobné fotky :-)

 

Zdroj: bunte.de | Foto: Instagram

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk