V roku 2010 zažili všetky fanúšičky Rickyho Martina poriadny šok, keď sa spevák odhodlal k odvážnemu priznaniu o tom, že je gay. Výstrelky, aké milujú väčšinou ženy, tak krásavcovi vôbec nie sú cudzie. Najnovšie sa ukázal s poriadne dlhými pazúrikmi.

Rickyho srdce patrí už dlhé roky manželovi Jwanovi Yosefovi, s ktorým vychovávajú štyri detičky. Mnohí ich rodinný život a harmóniu obdivujú, no dvojica sa, samozrejme, stretáva aj s nepochopením. Obrovská vlna kritiky prišla i po fotografiách pre kontroverzný časopis cap74024 orientovaný na LGBT komunitu.

,,Čo som nečakal, najmä po všetkej práci, ktorá sa robí toľko rokov, že sa nás veľké množstvo ľudí rozhodlo prestať sledovať alebo nás začali hanlivo komentovať,“ spevák napísal na Instagram, kde z negatívnej odozvy vyjadril sklamanie. Okrem toho priznal rovnaký pocit strachu ako v čase, keď verejnosti odhalil, že ho priťahujú muži.

,,V tomto živote si želám najviac to, aby sme sa všetci mohli cítiť slobodní, hrdí na seba, šťastní, milovaní, rešpektovaní a akceptovaní,“ uviedol takmer 50-ročný fešák, a to pri zábere, na ktorom pózuje s obdivuhodnou manikúrou. Rickyho ruky totiž zdobia rôznofarebné umelé nechty, na aké by nenabrali odvahu ani mnohé ženy.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/ricky_martin