Svetoznámy spevák Ricky Martin s manželom Jwanom Yosefom už roky bojujú proti diskriminácii ľudí s opačnou orientáciou. Zamilovaní fešáci sa snažia ísť príkladom aj prostredníctvom vlastného súkromia, a tak sa naplno vrhli do budovania veľkej rodiny. Dvojica pred pár dňami ohlásila veľkolepú novinku!

Ricky Martin pred rokmi predstavoval jeden z najväčších idolov žien po celom svete. O tom, že by ho mohlo priťahovať rovnaké pohlavie, sa začalo diskutovať už dávnejšie, no spevák to zaryto popieral.

ricky martin

V roku 2010 ale nastal obrovský zlom a slávny latino kráľ sa verejne priznal k tomu, že je gay. S tým bola spojená úprimná láska, svadba a dokonca prvé spoločné deti – dvojičky Valentino a Matteo. K chlapcom po dlhšej pauze pribudla sestrička Lucia, ktorá však v kontroverznej rodinke už čoskoro nebude jediným batoľaťom.

Ricky sa totiž pochválil radostnou správou o očakávaní štvrtého potomka. Krásavec sa netají tým, že túži po veľkej rodine, čo sa mu darí naplniť vďaka anonymnej darkyni. Neznáma žena za finančnú odmenu páriku porodí dieťatko, ktoré už v týchto chvíľach nosí pod srdcom.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

ricky martin manžel deti

Zdroj: People.com | Foto: Instagram/ricky_martin