So speváckym duom Claudiou a Riccom sme sa zoznámili už pred dvomi rokmi, kedy svojím speváckym vystúpením v X Factore dojali celé Československo vrátane prísnej poroty. Teraz dvojica skúša šťastie v nemeckom talente.

Claudia Farkašová a Ricco Šarközi majú v hrdlách doslova zlato. Napriek tomu, že sa im v roku 2014 slovenský X Factor vyhrať nepodarilo, nezaradili sa k finalistom, ktorí po skončení súťaže zapadli prachom. V divákoch totiž svojím vystúpením zakaždým zanechali silnú emóciu a zimomriavky. Rovnako sa tak stalo aj pri ich speváckom čísle v nemeckej verzii talentu Das Supertalent, kde Ricco a Claudia aktuálne skúšajú šťastie.

Pred porotu v zložení Victoriua Swarovski (speváčka), Bruce Darnell (model) a Dieter Bohlen (spevák Modern Talking) predstúpili s francúzskou skladbou Je t’aime od Lary Fabian. Napriek tomu, že u obecenstva a dvoch členov poroty vzbudili obrovský úspech, spevák Modern Talking z ich vystúpenia až taký nadšený nebol. Vraj to naňho pôsobilo ako Grand Prix spred 15 rokov. Dexter bol však našťastie prehlasovaný a slovenská dvojica tak postúpila do ďalšieho kola.

Zdroj: Nový čas | Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slavka
Jej revír je kultúra, jej tempo je vražedné. Jej protivníci – speváci, herci a iné slovenské celebritky :). Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Spovedá rôzne osobnosti kultúry, najmä hudby a píše o všetkom, čo sa umením dá nazvať, ale aj o rôznych iných témach.