Ešte do minulého týždňa išlo o neznámeho chlapca, ktorý si vychutnával relatívne pokojný život. Po účinkovaní v Bez servítky sa však okolo Filipa Jakubca strhlo hotové šialenstvo spôsobené jeho svojským správaním. Zohrali v mladíkovom prípade úlohu scenár a peniaze navyše?

Arogantný prístup k súperom, ktorých pohostil mastnou fazuľovou polievkou, špekačkami na kečupe a pive a nedopečenou bublaninou, sa Filipovi postarali o to, že v relácii Bez servítky získal historicky najnižšie hodnotenie. Dvojbodový večer ale nebolo všetko, čo ľuďom pri obrazovkách spôsobilo údiv. Na ďalší deň si taxikár k hostiteľke Niki objednal pizzu.

Po odvysielaní jednotlivých častí obľúbenej kulinárskej šou sa začali medzi ľuďmi vytvárať konšpiračné teórie, že mal Filip úkony vopred dané. ,,Všetko podpísal a robil podľa scenára za peniaze. Neviem, ako to bolo presne a nemôže vyzradiť tajomstvo. Asi si myslel, že bude lepšia zmluva a nebude musieť robiť všetko, čo mu povedia,“ zanechal na Facebooku muž, ktorý sa prezentoval ako známy rodáka z Podpoľania. TV JOJ však takéto informácie absolútne vyvracia.

Filip Bez servítky

,,Súťažiaci Filip sa do šou Bez servítky prihlásil sám a nakrúcanie absolvoval rovnako ako všetci ostatní. Odmietame nepodložené tvrdenia zo sociálnych sietí, že Filip konal na základe špeciálneho scenára, ktorý bol iný ako u ostatných účinkujúcich. Každý súťažiaci sa v relácii vyjadruje sám za seba a ich konanie je autentické,“ prezradila nám hovorkyňa televízie Lucia Tuhelová.

,,Súťažiaci získavajú za nakrúcanie honorár 1000 EUR a v prípade, že vyhrá, dostane ešte 500 EUR. Žiadne ďalšie prostriedky, okrem toho, že dostanú približne 100 EUR na potraviny, súťažiaci nedostávajú,“ uviedla veci na pravú mieru hovorkyňa Jojky.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Joj.sk, Instagram/tvjoj