Bolo len otázkou času, kedy sa aj svetová veľmoc vo výrobe hračiek ,,Mattel” spamätá a chytí svetového trendu, ktorému začínajú vládnuť plus-size krásky. Konečne sme sa dočkali, do obchodov totiž konečne mieri nová Barbie, ktorá má krásne ženské krivky!

Milovanej i nenávidenej bábike s dokonalými mierami je koniec. Nereálne proporcie a dokonalá blond hriva, ktorá spôsobila skreslený obraz o tom ako by mala žena vyzerať, je preč. Spoločnosť Mattel totiž v spolupráci s najznámejšou americkou plus-size modelkou Ashley Graham prináša na trh novú bábiku Barbie, ktorá sa konečne priblíži reálnym ženám. Na spoluprácu si spoločnosť naozaj nemohla zvoliť lepšie. Ashley je totiž známa hlavne vďaka svojmu zdravému postoju k ženskému telu. Nikdy nebola zástancom anorexie, vychudnutých proporcií a dokázala, že aj žena krv a mlieko dokáže dostať mužov do varu. Jej krásne telo sa objavilo aj na titulkách známeho magazínu Sports Illustrated Swimsuit. Zdá sa, že plnoštíhle krásky sa konečne dostávajú k moci. :)

 

 

Link in bio 💕💋 #ashleygrahamlingerie X @additionelle

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@theashleygraham) on

 

Click the link in my bio to get your bodysuit! @additionelle #ashleygrahamlingerie #beautybeyondsize #nyfw

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@theashleygraham) on

Foto: Instagram Ashley Graham, nymag.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tatiana C.
Grafička, fotografka a hlavne dobrodružná povaha. Miluje knihy , dobrú hudbu a adrenalín. Zaujíma sa o témy vzťahov a .... Opýta sa za vás otázky ktoré sa hanbíte položiť. Verí že v jej článkoch nájdete odpovede, inšpiráciu a chuť skúsiť niečo nové.