V rámci osláv 20. narodenín televízie Markíza sa v posledný augustový deň na obrazovkách objavila známa moderátorska dvojica Vladimír Repčík a Andrea Vadkerti, ktorá kedysi moderovala hlavné večerné správy na Markíze. Aké boli ohlasy fanúšikov? 

Pri prvých správach vysielaných v televízii Markíza sa Vladimír Repčík a Andrea Vadkerti divákom prihovorili so slovami, že ak sa diváci rozhodli sledovať správy na Markíze, rozhodli sa správne. Rovnakým predslovom táto obľúbená dvojica moderátorov privítala divákov aj v stredu (31. augusta 2016) pri výročných správach. Ako sa zdá, táto milá spomienka na absolútne prvé Televízne noviny na Markíze, vzbudila u divákov veľký ohlas a sociálne siete zaplavili pozitívne komentáre, ktoré chválili populárnu dvojicu. Práve kvôli pozitívnym ohlasom nadšených fanúšikov je možné, že sympatickú dvojicu sme pri moderovaní hlavných správ nevideli naposledy. :)

Vladimír Repčík Andrea Vadkerti 2016

Vladimír Repčík Andrea Vadkerti 2016

Foto: Facebook.com, TV Markíza

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)