René Strausz má za sebou najhoršie dni v živote, ktoré rovnako ako jeho milovaná manželka Zuzana Plačková trávil pre obvinenie z drogovej trestnej činnosti v cele predbežného zadržania. V prípade známej dvojice ale všetko dobre dopadlo a obaja sa vrátili do zabehnutých aktivít. Rendy sa tak opäť venuje hudbe, pričom spolu s Cico band predstavili svoju ďalšiu hitovicu.

Rómska skupina Cico band a polovička najúspešnejšej slovenskej influencerky v polovici júla prekvapili tanečným hitom Jakooo, ktorý okamžite ovládol všetky žúrky. Chlapci si zrejme povedali, že by bola škoda, keby nenadviazali na úspech svojej spoločnej prvotiny, svetu preto začali postupne predstavovať skladbu skladbou.

Horúci počin energických junákov dostal príznačný názov Pivko. Jeho videoklip má už po pár hodinách od zverejnenia na YouTube viac ako 25-tisíc zhliadnutí a teší sa samým pozitívnym reakciám. René a Cico band opäť vsadili na poriadne chytľavý text a rytmy, ktoré nútia človeka, aby sa dal do pohybu. Ich novinka sa tak rozhodne stane novou hymnou všetkých milovníkoch zlatého moku. Okrem toho Rendy na svojom Instagrame prezradil, že už do mesiaca by chcel spolu s temperamentnými hudobníkmi vydať CD.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube, Instgaram/rene.rendy