Manžel Zuzany Plačkovej si presne pred rokom rozbehol hudobnú kariéru, v rámci ktorej žne poriadne úspechy. Slováci hity influencera Reného Rendyho s kapelou Cico band milujú, a tak nie je žiadnym prekvapením, že si fanúšikovia želajú chlapcov aj na súkromných akciách. Lacný špás to však určite nie je!

Keď René Strausz a skupina Cico band vydali skladbu Jakooo, zrejme ani netušili, aké šialenstvo medzi ľuďmi spôsobia. Ich rezké hity vedia rozpumpovať každú žúrku vrátane svadby. Istým manželom sa dokonca pošťastilo mať na svojej životnej udalosti Rendyho a jeho kolegov naživo!

,,Aj my už máme svoj deň D za sebou. Bol to nádherný zážitok a fakt dosť dobrá párty,“ pochválila sa šťastná nevesta v jednej z populárnych svadobných skupín na Facebooku, kde doložila i fotografiu s manželom Zuzany Plačkovej. A keďže ju ľudia zavalili množstvom otázok ohľadom hodnoty exkluzívneho vystúpenia, napísala rovno i výšku honoráru. ,,Chodí mi strašne veľa správ ohľadom ceny za Reného. Berú 1500€/hodina,“ ozrejmila dáma.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Facebook/Svadba v roku 2022 a 2023!, Instagram/rene.rendy