Známa slovenská publicistka Renáta Názlerová, ktorá sa zviditeľnila aj účinkovaním v Súdnej sieni, sa snaží prostredníctvom virtuálneho sveta medzi ženami šíriť lásku k svojmu telu a povedomie o duševnej rovnováhe. Plnoštíhla mediátorka však teraz oslovila chudšiu skupinku dám ostrým spôsobom. Prečo? 

Hnedovlasá spisovateľka sa vo svojich najnovších príspevkoch na Instagrame snaží ozrejmiť, že všetky ženy, akýchkoľvek tvarov, bojujú s nedostatkami, ktoré na sebe badajú. A to často aj vtedy, keď sa navonok tvária ako sebavedomé krásky.

renáta názlerová

,,Chvalabohu, za to, že svet nie je čiernobiely, a že sú krajiny, kde si vyšportované vychrtliny ani len neškrtnú,“ hovorí vo videu Renáta. Tá však jedným dychom drsné oslovenie vysvetlila. ,,Tým sa nechcem vyšportovaných vychrtlín nejako dotknúť, len poukazujem na to, že tak, ako to je nepríjemné ženám s krivkami hovoriť rôznymi pejoratívami, tak rovnako je to nepríjemné a nevkusné hovoriť aj o ženách z tej opačnej strany škály.“

renáta názlerová

,,Každá žena je pre niekoho tou krásnou príťažlivou bohyňou a pokiaľ sa tak budeme cítiť, tak nimi aj budeme,“ zdôraznila Názlerová, ktorá taktiež uviedla, že komplexy majú aj chudšie baby. Viac jej vyjadrení nájdete vo videu nižšie!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/renata.nazlerova, streamable.com