Renáta Názlerová je už roky súčasťou TV Joj, kde ju môžeme vídať predovšetkým ako odvážnu prokurátorku v Súdnej sieni či moderátorku relácie Supermama. Počas televíznej kariéry sa ale sympatická brunetka mnohokrát stretla s rôznymi nepríjemnými narážkami na svoju postavu, smerujúcimi k tomu, aby schudla. Po nátlaku okolia sa tak Renáta rozhodla prehovoriť!

Renáta Názlerová, ktorá prednedávnom oslávila 51. narodeniny, sa síce nepýši modelkovskými krivkami, no to jej nebráni v tom, aby bola vo väčšom tele šťastná a svoju pozitívnu energiu odovzdávala i ďalej. Mnohým ľuďom to však nestačí a neustále majú potrebu známu tvár TV JOJ zahŕňať nepríjemnými reakciami. Sebavedomá Renáta si preto povedala dosť – kritikom vytrela zrak úprimnými a mimoriadne inšpiratívnymi slovami.

Renata Nazlerova

Mohla by som byť…

,,Na margo niektorých diskutujúcich, ale hlavne mnohých správ od vás, ktoré mi prichádzajú cez msng… Áno, mohla by som mať štíhlejšie nohy, menší zadok či prsia, áno, mohla by som mať aj užší driek (alebo teda aspoň nejaký driek ) áno, mohla by som byť aj modrooká blondína. Ale nie som,” začala svoj virtuálny monológ o sebe samej Názlerová.

,,Mohla by som byť aj so sebou nespokojná, zakomplexovaná, alebo nešťastná. Ale nie som. Mám rada moje telo. Je veľké, viem, ale je moje. Toľkokrát ma už podržalo, pri rôznych športových úrazoch (vážnych), pri toľkých operáciách (náročných), pri ochoreniach (komplikovaných),” ďalej píše na svojom profile známa Bratislavčanka, ktorá si uvedomuje, že je jej telo veľké, no ako uvádza, je jej parťákom. A keďže má Renáta podľa vlastných slov veľké i srdce a dušu, v menšej schránke by nemali miesto.

Moje telo – moja značka

,,Pekne vás prosím, neposudzujte iných. Ak tak potrebujete činiť, posudzujte seba a svoje skutky. Pretože od posudzovania je len krok k odsudzovaniu, od odsudzovania je len krok k nenávisti. Nenávisť je zhubná (nech je jej pôvod akýkoľvek – rasový, etnický, politický, náboženský, názorový, a ja neviem ešte aký). MOJE TELO – TO SOM JA. MOJE TELO JE MOJA ZNAČKA. Majte sa radi, majme sa radi. Houk,” odkázala Slovákom obľúbená publicistka, ktorá si za svoje slová vyslúžila viac než 11 tisíc lajkov a 1,6 zdieľaní. Renátka, REŠPEKT!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Facebook/Renata Nazlerova