Hriešny tanec, film, ktorý poznajú všetky generácie a je považovaný za jednu z najkultovejších a najromantických snímok vôbec. Nízkorozpočtovka, ktorá tento rok oslavuje svoje neuveriteľné 30. narodeniny, sa dočkala svojho remaku, ktorý uzrie svetlo sveta už 24. mája tohto roka!

Ženy i muži, mladí či starí, filmový hit Hriešny tanec a dnes už kultovú ,,zvedačku” v závere filmu, pozná doslova celý svet. Pri príležitosti 30. výročia snímky sa tvorcovia rozhodli, že ,,potešia” všetkých fanúšikov a nesmrteľný hit ,,Time Of My Life” zaznie opäť raz, no v novom šate. Pred kameru sa totiž tentokrát postavia dve menej známe tváre, ktoré sa pokúsia aspoň so štipkou cti oživiť neprekonateľné. Povedzme si úprimne, pokus vytvoriť Hriešny tanec II. skončil fiaskom a herci z filmu boli verejnosťou i filmovými kritikmi doslova roznesení na kopytách.

Odvahu oživiť legendu a zahrať si inštruktora tanca Johnnyho Castlea, ktorého si v pôvodnej snímke zahral nesmrteľný Patrik Swayze, sa odhodlal herec a tanečník Colt Prattes. V úlohe Baby alebo Frances Housemanovej, ktorá, samozrejme, nebude sedieť v kúte a vystrieda tak rozkošne nevinnú Jennifer Grey, sa objaví niekdajšia Malá Miss Sunshine, Abigaie Breslin. Okrem avizovaných hlavných postáv sa v remakeu objaví aj herečka Katey Sagal (Ženatý so záväzkami) či krásna speváčka Nicole Scherzinger, ktorá si zahrá tanečnicu Penny. Čo myslíte, nadobnudne nový Hriešny tanec úspech, aký zaznamenala originálna verzia z roku 1987? :)

Prvá oficiálna fotografia k filmu Hriešny tanec

Abigail Breslin

Colt Prattes

Foto: WallpaperSafari.com, wallpaper.mob.org, Instagram