Po úspešnej relácií Extrémne premeny sa TV Markíza rozhodla zabodovať s podobným formátom, kde bude ústrednou témou opäť chudnutie. Boj s nadváhou však zrejme nebude jediným cieľom ako zaujať. Súťažiaci sa totiž budú snažiť zaútočiť na sympatie divákov.

Nová šou o chudnutí s názvom “Najväčší víťaz“ má tie najlepšie predpoklady na úspešnú sledovanosť. Partia ľudí, ktorá sa rozhodla zmeniť svoj život, si začína uvedomovať zdravotné problémy, ktoré so sebou nesú kilá navyše. Iným bránia plnšie boky v nájdení partnera alebo im váha prekáža v aktivitách s vlastnými deťmi.

No ak očakávate, že si pozriete dojemné príbehy ľudí, ktorí stratou kilogramov získajú druhú šancu, nebude to také prosté. Z overeného zdroja sme totiž zistili, že tvorcovia relácie chcú z ozdravovacieho procesu spraviť reality šou. Skupina súťažiacich bude totiž rozdelená do dvoch skupín, pričom v priebehu týždňa sa obe budú snažiť zhodiť čo najviac kíl.

Skupina, ktorá si bude viesť horšie, sa dostane do ohrozenia. V prípade pôvodných pravidiel by mali dvaja súťažiaci, ktorí sa budú nachádzať na konci rebríčka, bojovať proti sebe. Televízia Markíza chce však zamiešať karty a zvýšiť sledovanosť. O vypadávajúcom človeku totiž rozhodnú jeho kolegovia. Rozhodnutie bude rovnaké ako v prípade reality šou Farma, keď farmári vyberali prvého duealanta, ktorý sa musel pripraviť na súboj o zotrvanie v súťaži.

Monika Zázrivcová

Foto/Video: YouTube, Instagram