Slováci sa dočkali! Sobota 29. februára sa stáva dôležitým dňom, kedy môže každý občan našej republiky priložiť ruku k začínajúcim zmenám tým, že svoju preferovanú politickú stranu podporí hlasom v parlamentných voľbách. O tom, že tohtoročná účasť je skutočne silná, svedčia i komentáre či zábery z rôznych kútov krajiny.

Podľa informácií na sociálnych sieťach sa napĺňa scenár, s akým sa dalo počítať. Aj ľudia, ktorí v minulosti o rozhodujúce politické udalosti zvýšený záujem neprejavovali, dnes k volebným urnám predsa len pristúpili. Dôvodom je najmä mimoriadne vyhrotená situácia v našej krajine, znásobená zdrvujúcimi kauzami, aké sa dlhodobo neriešili.

volby 2020

Slováci volajú po zmene, a preto je nutné, aby svoj hlas odovzdalo čo najviac občanov. Sobota sa nesie v znamení volieb do Národnej rady Slovenskej republiky a podľa reakcií ľudí volebné miestnosti doslova praskajú vo švíkoch. ,,Zdravím z volebnej komisie v malej obci neďaleko Košíc. Ľudia sa nám sem len tak hrnú od rána,” člen komisie opisuje aktuálne dianie na východe republiky.

,,Môj otec je v jednej z volebných komisií v Lučenci. Zatiaľ to vyzerá na neskutočne veľkú účasť. Od siedmej, ako sa otvorila miestnosť, sa tam tvoria rady, čo ľudia stále chodia,” potvrdil ďalší komentujúci. Moderátor Viktor Vincze s manželkou Adelou taktiež zažil skúsenosť, s akou sme sa ako voliči už dlhé roky nestretli. Zatiaľ to vyzerá tak, že tohtoročné parlamentné voľby sa budú môcť pochváliť rekordnou účasťou.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

viktor vincze volby

Zdroj: Facebook/Zomri, Instagram/viktorvincze | Foto: Instagram/adinazet, mestskatelevizia, zlaticapuskarova, viktorvincze, Facebook/Zomri