Nadšená športová reportérka Barbora Žiačiková mala začiatkom decembra z pekla šťastie, keď prežila hrozitánsku ranu pukom priamo do tváre. Hoci sa musela spamätávať z vážnych zranení, medzi aké sa zaradil otras mozgu či zlomenina nadočnicového oblúku, vďaka snahe lekárov a silnej podpore okolia sa kráska výborne zotavuje. Večne vysmiata redaktorka sa nedávno ukázala mesiac po desivo vyzerajúcom incidente.

Barbora má za sebou skúsenosť, na akú do konca života nezabudne. Počas decembrového hokejového zápasu medzi Banskou Bystricou a Popradom utŕžila ranu pukom priamo do oblasti oka. Plavovláska tak bola dva týždne hospitalizovaná v nemocnici, kde sa odborníci usilovali zabrániť poškodeniu jej zraku.

Barbora Žiačiková

Redaktorka RTVS sa mesiac po otrasnom zážitku znovu postavila pred objektív, aby fanúšikom venovala roztomilý pozdrav. Už na prvý pohľad je jasné, že Žiačiková nielenže nestráca svoj povestný úsmev na tvári, ale dokonca sa môže tešiť z rýchleho hojenia množstva stehov.

Hoci sa nedá prehliadnuť, že pravé oko ešte stále nepôsobí úplne zdravo, v porovnaní s krvavými zábermi spred pár týždňov sa skutočne jedná o malý zázrak. Okrem toho si známa Slovenka krušné chvíle spestruje nosením obľúbenej ružovej prilby, akú sa vraj po nepríjemnom úraze chystá používať i počas pracovnej doby.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Barbora Žiačiková

Barbora Žiačiková

Zdroj: Instagram/barbolleta_barbie | Foto: Facebook/Barbora Žiačiková RTVS, Instagram/barbolleta_barbie