O prekvapivej, no skvelej správe informovala televízia Markíza, ktorej dvaja zamestnanci sa už pred vyše polrokom stali novopečenými rodičmi. Redaktorke relácie Reflex a fešákovi zo športového spravodajstva sa tak narodenie spoločného potomka podarilo pred verejnosťou skrývať dlhých sedem mesiacov!

Redaktorka Lenka Perželová a sympatický moderátor Peter Varinský spečatili svoju lásku príchodom prvorodenej ratolesti. Okrem toho, že sú kolegami na jednom pracovisku, je bezpochyby veľkou zaujímavosťou i samotný fakt, že o tom široké médiá doposiaľ netušili.

peter varinský
Športový redaktor Peter Varinský sa stal otcom

Možno k tomu dvojici dopomohlo výrazné obmedzenie mobility spojené s pandémiou koronavírusu. Teraz ale markizácki rodičia konečne vyrukovali s pravdou von. Ešte koncom leta minulého roka totiž privítali do rodinky zdravé bábätko.

„V septembri sa nám narodila dcérka Lyriannka. Sme šťastní rodičia zdravého dievčatka, ktoré nijako pred svetom neskrývame, avšak nemali sme potrebu to medializovať,“ Lenka potvrdila životnú novinku pre portál Markiza.sk.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

teleráno lenka perželová

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/Lenkaperzelova