Keď sledujete romantický film, v ktorom muž pokľakne pred svoju lásku, aj vy v duchu tajne závidíte a hovoríte si, kedy to urobí i ten váš? A najmä, kde to urobí? Filmy ponúkajú mnoho inšpirácií a nepovedzte, že ste nikdy netúžili po žiadosti o ruku na Eiffelovke alebo na koncerte vášho obľúbeného speváka.

Pred očami desiatok ľudí, na romantickej večeri alebo doma v súkromí. Po akej žiadosti o ruku túžite vy? Niekedy musíte svojim polovičkám vysielať signály, aby pochopili, že už je ten správny čas a ste pripravené na manželský sľub, inokedy vás chlapi dokonale prekvapia a pripravia niečo originálne. Ako je to však s miestom žiadosti o ruku? Ktoré prevládajú a naopak, ktoré sú na chvoste rebríčka?

10. V hoteli – 1%

9. Na pláži – 2%

8. V záhrade – 2%

7. V reštaurácii – 4,5%

6. Na výlete po rodnej krajine – 5%

5. V aute – 5,5%

4. V podniku – 6%

3. Na výlete v zahraničí – 6%

2. Na prechádzke – 7%

  1. Doma – 49%

Vyzerá to tak, že dnešná uponáhľaná doba a generácia lenivcov spôsobila, že aj naši milovaní chlapi vsádzajú na pohodlie domáceho prostredia bez zbytočných svedkov.

Zdroj: mirror.co.uk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.