Oddych Rebeku označili za sprostú kvôli názoru o ZATVORENÍ potravín: Rázna REAKCIA!

Rebeku označili za sprostú kvôli názoru o ZATVORENÍ potravín: Rázna REAKCIA!

Rebeka Hlavatá z Galanty sa v dvanástej sérii reality šou Farma zaradila medzi najvýraznejšie účastníčky. Namiesto finančného obohatenia si napokon “odniesla” srdce dobrodružného východniara Henricha Kuľka, s ktorým nedávno absolvovala karanténu. Kráskine názory na niektoré protipandemické opatrenia sa ale s veľkým pochopením nestretli.  

Nebojácna exfarmárka sa otvorených slovných konfrontácií neštítila ani počas pobytu na slávnom markizáckom statku. Prednedávnom nasmerovala myšlienky na premiéra Igora Matoviča a následne na to, prečo by mali potravinové reťazce zostávať naďalej otvorené, keď všetky ostatné predajne zákazníkov dovnútra vpúšťať nesmú.

Ako Hlavatá sama priznala, hejteri ju zato v súkromných správach neváhali označiť za sprostú. Podľa nej ale nepochopili skutočnú pointu toho, čo chcela svojimi postojmi vyjadriť. ,,Ja som nepovedala, že treba zavrieť obchody. Ja som povedala, že logika v tom nie je, že všetko je zatvorené, ale v potravinách je tristo ľudí na meter štvorcový. Povedala som to len preto, lebo veľa ľuďom nepadol biznis z neba, ale potrebujú si nejak zarobiť.”

Atraktívna brunetka zjavne zastáva názor, že uzavretie všetkých predajní veľký zmysel v boji proti pandémii koronavírusu nedáva. Pokiaľ by totiž ľudia dodržiavali hygienické opatrenia, ako napríklad nosenie rúšok, rada by videla svoje obľúbené značkové reťazce, ponúkajúce oblečenie, znovu otvorené.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Instagram/Rebihlavata | Foto: Instagram/Rebihlavata, Pexels.com, Streamable.com