Rebeka Hlavatá po poslednom dueli opustila statok za doslova šokujúcich okolností, keď sa jej neustále porušovanie pravidiel stalo osudným. Avšak počas svojho pobytu na farme rodáčka z Galanty niekoľkokrát spomenula muža za bránami reality šou – o vzťahu s ním teraz prezradila takmer všetko. 

Príbeh vzťahu Rebeky Hlavatej a jej partnera je hodný jedného románu. Všetko začalo v marci minulého roku, kedy sa bývalá farmárka dala dohromady s človekom, ktorého registrovala už odmalička. A hoci brunetku z Galanty kontaktovali expriateľky jej nápadníka, zamilovaná kráska bola zaslepená prvotným zaľúbením a nepripisovala ich slovám veľkú vážnosť.

,,Potom sa stalo také, že zdvihol na mňa ruku prvýkrát, zdvihol na mňa ruku druhýkrát, tretíkrát a štvrtýkrát. Štvrtýkrát to išlo do takého extrému, že keby som tam vlastne nemala kamarátku pri tom, tak dnes tu asi nie som a nedávam live-ku.” Ďalej Rebi spomína aj to, že pri všetkých atakoch chlapíka, s ktorým trávila čas, boli i svedkovia.

Zvažovala aj trestné oznámenie

Rebeka taktiež prezradila, že ľudia z ich spoločného okolia uvažovali nad pomocou pre tohto agresívneho muža, avšak ten ju neprijal. ,,Vlastne ja som potom poslednom údere bola odhodlaná na to, že idem a podávam trestné oznámenie, ale nechcela som tomu človeku ublížiť, tak som sa na päte otočila, teraz ľutujem, že som to neurobila,” hovorí vo videu ublížená bývalá partnerka tyrana.

Konšpirácie o tom, žeby mohla opäť skočiť do vzťahu s agresorom, vyvrátila. ,,Ja s tým človekom vôbec nemám čo riešiť. Že keď sa vrátim z Farmy, tak budeme spolu šťastní až do smrti, ale to sa nestane, nestalo… proste vôbec. K tomu človeku sa nemám čo vyjadrovať,” tvrdí Rebeka, pričom za ňou stoja aj priatelia, ktorí po rozchode s bitkárom držia stranu práve jej.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/rebihlavata, videoarchiv.markiza.sk, streamable.com