Rebeka Hlavatá, ktorá sa preslávila vďaka svojmu účinkovaniu v reality šou Farma, pred pár dňami spôsobila v radoch žien menší šok. Na svojom Instagrame sa totiž vyjadrila, že si oholila tvár.

Napriek tomu, že si modrooká kráska túto neštandardnú beauty “kúru” pochvaľovala, mnohé dámy sa do nej pustili. Rebi síce konkrétne správy nečítala, no uviedla, že si našla v inboxe samé hejty. Pre kritičky holenia ženskej tváre tak exfarmárka nahrala odkaz.

Rebeka Hlavata

,,Nechápem baby, alebo ženy, ktoré o niečom nevedia alebo je to pre nich nové, to automaticky zhejtujú a sú schopné napísať správy takého typu, aké som dostala ja. Žiaľ, možno keby ste sledovali viacej tie medzinárodné influencerky, ktoré sa venujú kráse, ako je napríklad hudabeauty, tak by ste pochopili, že načo, alebo by ste sa vlastne dozvedeli, že načo je dobré oholiť si tvár,” uviedla potetovaná dračica z Galanty.

Rebeka tiež prezradila, že kamarátke takéto odstránenie chĺpkov z tváre pomohlo v boji s akné, ktoré sa jej vraj zlepšilo. ,,Takže najprv si naštudujte a potom buďte múdre ako rádio, kritičkám poradila s úsmevom na tvári bývalá televízna hviezda.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdorj/Foto: Instagram/rebihlavata