Fanúšikovia reality šou Farma sa môžu tešiť aj na 13. pokračovanie, ktoré zrejme TV Markíza odštartuje na svojich obrazovkách túto jeseň. Zatiaľ však diváci stále zachovávajú priazeň účastníkom 12. série, pričom veľkej popularite sa teší Rebeka Hlavatá. Tá sa priaznivcom najnovšie pochválila novými perami.

Rebeka sa koncom marca rozhodla, že svojím veľkým perám, ktoré sa často stávali terčom kritiky, dá zbohom. Niekoľkokrát tak absolvovala rozpustenie kyseliny, pričom pri poslednom zákroku si rovno nechala aj mierne upraviť sánku.

V strede týždňa krásna exfarmárka prekvapila fanúšikov, keď sa im znovu prihovorila po návšteve kliniky. Už na prvý pohľad bolo jasné, že Rebine pery prešli zase raz premenou. Avšak výsledný efekt bude podľa jej slov lepšie badateľný až neskôr.

,,Teším sa, keď pery odpuchnú a bude to krásne vidno,“ vysmiata brunetka napísala k prvým záberom po opätovnom zväčšení, ktoré ale tentokrát nešlo až do takého extrému, ako preferovala kedysi. Treba uznať, že teraz pôsobia Rebine pery naozaj krajšie a prirodzenejšie, čo poviete?

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/rebihlavata