Rebeka a Henrich sa spoznali v šou Farma 12 a ich vzťah mal veľmi rýchly priebeh. Zdá sa, že romantická idylka pokračuje aj v reálnom živote a možno bude čoskoro svadba.

Sympatická dvojica sa od začiatku pôsobenia vo Farme 12 ničoho neštítila a vzájomnú náklonnosť si prejavovala vždy a všade. Láska Rebi a Heňa od šou stále rastie a vo vzťahu pokračujú aj v reálnom živote, pričom svojich fanúšikov na sociálnych sieťach zapĺňajú romantickými fotografiami, podľa ktorých je jasné, že im to naozaj klape.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Nedávno Rebeka na Instagram pridala video s novou manikúrou, no nikomu neušiel dôležitý detail – jagavý šperk na jej prstenníku. Okamžite sa tak spustila vlna otázok, či ju Heňo požiadal o ruku.

Bývalá farmárka sa k tejto téme vyjadrila až teraz, a to vo videu, v ktorom sedí so svojím priateľom v aute. Ukázala do kamery ruku s prsteňom a povedala: ,,Toto som si kúpila na Mikuláša, to nie je od neho!“ Aj keď sa fanúšikovia zo zásnub tešili predčasne, Heňo možno čoskoro pred Rebeku predsa len pokľakne a zoberie si ju za manželku.

rebeka hlavatá henrich kuľko

Rebekin prsteň

Rebekino vyjadrenie k zásnubám 

 

Zdroj/Foto: Instagram/Rebihlavata