Piatkový večer sa na farme niesol v poriadne nablýskanej atmosfére. Súťažiaci vystrojili bohatú hostinu, v závere ktorej došlo k túžobne očakávanému spojeniu dvoch nezlúčiteľných svetov. Plot medzi dedinčanmi a mešťanmi sa zbúral a s ním niektorí hráči odhodili všetky zábrany. Po vypadnutí Nikoly Fridrichovej sa jej najlepšia kamarátka Rebeka Hlavatá vrhla na Henricha Kuľka, čo si neskôr odôvodnila svojským spôsobom!

28-ročný východniar si z názorov polovice národa zjavne nič nerobí, keďže už pár dní po príchode na statok rozbalil posteľovú šou s niekdajšou modelkou Nikolou Fridrichovou. Dvojica to spolu ťahala niekoľko týždňov, ba dokonca sa zdalo, že sa na pohľad drsná kočka z Bratislavy do skúseného baliča zaľúbila.

heňo nikol farma

To však ešte netušila, akého šoku sa po vyradení zo súťaže dočká. Nikol sa musela v skrytej Chalúpke prizerať na to, ako si jej parťák z vidieckeho sídla užíva intímnu blízkosť s potetovanou mešťankou, k čomu došlo len pár hodín po jej potupnej prehre v dueli.

Rebeka sa po vytriezvení spamätala a vernej priatelke venovala odkaz, pri akom vám možno padne sánka. Kým na jednej strane za stratou svojej farmárskej spoločníčky plače, na strane druhej mala vraj pre zblíženie sa s prelietavým mladíkom pádny dôvod.

rebeka henrich farma

,,Keďže som mladšia verzia teba, tak ty to chápeš,” domnieva sa kráska s plnými perami, netušiac, že vypadnutá slobodná mamina zaujala k citlivej záležitosti výrazne odmietavý postoj. To ale nie je všetko – odvážna farmárka si pre kamarátku pripravila ďalšie smelé slová, aké si môžete v celom znení vypočuť nižšie!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: YouTube, TV Markiza | Foto: YouTube, streamable.com