O tom, že si farmárska dvojica Rebeka Hlavatá a Henrich Kuľko k sebe našla cestu aj po skončení markizáckej reality šou, sa pošepkáva dlhšiu dobu. Najnovšie príspevky na sociálnych sieťach už hovoria jasnou rečou, keďže hrdličky si nielenže vymieňajú sladké oslovenia, ale taktiež spolu trávia karanténu na hoteli.

Spojenie krásky zo západu a dobrodruha z východu sa nieslo v mimoriadne napätej atmosfére, keďže medzi nimi ešte počas pobytu na statku stála kamarátka Nikol Fridrichová. Všetko ale napokon dobre dopadlo a sympatickí mladíci sa dnes môžu bez zábran venovať jeden druhému.

rebeka hlavatá henrich kuľko

Príťažlivá brunetka najnovšie na svojom profile fanúšikov informovala, že s farmárskym parťákom momentálne absolvujú izoláciu na hotelovej izbe vo Vysokých Tatrách. Ide o opatrenie v dôsledku Covid-19, zatiaľ ale nevedno, či ním trpia obidvaja hlavní aktéri alebo ide len o dodržanie povinného nariadenia v dôsledku úzkeho kontaktu.

Párik však napriek prekážkam srší energiou a nekonečné čakanie na verdikt si kráti po svojom. Kávička, vínko, sem tam liečivý “poldecáčik” a do toho nejaké tie sladké maškrty. Rebi s Heňom si z dočasných obmedzení na slobode ťažkú hlavu nerobia a v spoločnosti krásneho psíka si vedia nájsť zábavu aj vo dvojici – všetko, samozrejme, natáčajú na video.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Instagram/Rebihlavata | Foto: Instagram/Rebihlavata, Lucky_bastard24, Streamable.com