Oddych Rebeka na rovinu o tom, aký je v skutočnosti vzťah s Heňom:...

Rebeka na rovinu o tom, aký je v skutočnosti vzťah s Heňom: TOTO rada nemá!

Zaľúbený farmársky párik Rebeka Hlavatá a Henrich Kuľko si po ukončení krátkeho romániku na statku k sebe opäť našli cestu. Atraktívna Galantčanka teraz svojim sledovateľom na Instagrame prezradila, ako sa správa potetovaný mladík vo vzťahu.

Účastníčka Farmy 12 sa fanúšikom prihovárala z postele, kde jedným okom na jej displej nakúkal aj Henrich. O to zaujímavejšie teda bolo, keď zo strany sledovateľov prišla otázka ohľadom Rebekinho partnera.

,,Čo nenávidíš na Heňovi a naopak, čo miluješ?” zaujímalo anonyma. ,,Teraz váž slová!” upozornil svoju priateľku finalista Farmy ešte predtým, než stihla odpovedať.

,,Nie, že nenávidím. Ale každé ráno potrebujem mať hodinu a pol ešte taký kľud a nemám moc rada, keď ma naťahuje, mačká, a tak,” povedala Rebi so zvýšeným tónom hlasu. Avšak na margo svojej lásky našla aj vrúcne slová.

,,Vie sa o všetkom porozprávať na rovinu, čo cením – veľa chlapov to nevie. A, samozrejme, plno iných vecí.. tých pekných, tých dobrých, čo robí každý deň. On nie je taký, ako sa zdá. On je zlatý a dobrý,” exfarmárka prezradila o energickom východniarovi, ktorý si počas účinkovania na obrazovkách televízie Markíza, čo sa vzťahov so ženami týka, nespravil najlepšiu reputáciu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/rebihlavata/lucky_bastard24, streamable.com