Okrem práce, ktorú túto sezónu vo Farme súťažiaci jemne flákajú, sa občas naskytne aj príležitosť na oddych a posedenie na slniečku. Vtedy sa často stáva, že kolegovia začnú rozoberať témy absolútne nesúvisiace s ich účasťou v kontroverznej reality šou. Aha, čo všetko kamarátom porozprávala mešťanka Rebeka!

Po skončení vysielania Farmy na obrazovkách modro-žltej televízie máme možnosť nazrieť aj do špeciálneho obsahu, ktorým disponuje Martin Šmahel vo Farme X-tra. Ani posledný diel nebol výnimkou a bývalý účastník spomínanej reality šou opäť privítal vedľa seba komika Jakuba Zitrona Ťapáka. Chlapci si spolu pozreli moment, kedy sa účastníci tejto sezóny zapletkovali pri bazéne.

Celá debata začala, keď Rebeka Hlavatá priznala, aký by mal byť muž podľa jej predstáv. ,,Ja by som chcela nejakého bitkára, MMA-áka,” zasnívala sa mešťanka, na čo ju z príjemných myšlienok vytrhla Monika. ,,Bagárová má pekného,” konštatovala kráska, žijúca v Grécku, čo jej kolegyňu jemne rozčúlilo.

,,Hen ten? On robil gay po*no! Všade má gule na internete,” brunetka z Galanty vyhlásila hlasne do éteru, na čo im v istých oblastiach skúsený striptér Henrik Szabó vysvetlil okolnosti a dôvody, prečo sa vraj mladý muž angažoval do tohto žánru. Avšak tam zaujímavá konverzácia ani zďaleka nekončila.

,,Mne sa ľúbi Boris Kollár,” zažartovala si Rebeka, na čo Monika tohto politika aj priamo oslovila. ,,Pán Kollár, počuli ste? Tu máte ďalšiu manželku,” s humorom prehodila tmavovláska počas toho, čo niekde v pozadí zaznel hlas Xénie ,,On spal s mojou spolužiačkou!” Nuž je vtipné sledovať, ako si farmári vymieňajú pikantné pikošky či bláznivé pletky.

>>Farmu X-tra si môžete pozrieť TU<<<

Zdroj: videoarchiv.markiza.sk | Foto: videoarchiv.markiza.sk, Instagram/kollarboris/bagarovamonika