Aj exfarmárka Rebeka Hlavatá patrí medzi dámy, ktoré si takmer každý mesiac doprajú nové nechty. Avšak Galantčanka aktuálne pôsobí na východnom Slovensku, kde namiesto dobre overenej odborníčky navštívila neznámy salón. Ako to dopadlo? 

Potetovaná trénerka si v Poprade vyhliadla vietnamský salónik, kde podľa jej slov zažila horor. A i keď nechty neboli spravené podľa Rebiných predstáv, to ju zo všetkého naštvalo najmenej. Čo sa na manikúre udialo?

,,45 minút tam škriekali ich deti. Štyrikrát im povedala po svojom jazyku, nech sú ticho, piatykrát po slovensky – neposlúchli. Na hocičo ja mám nervy, ale toto je na mňa extrém,“ povedala Rebeka, ktorá napokon namiesto s dlhými nechtami odišla s krátkymi.

,,Po prvé, neznášam, keď sa pri mne niekto baví rečou, ktorej nerozumiem. Po druhé, nenávidím, keď tam vrieskajú deti. Proste, ak ich neviete ukľudniť, nechajte ich doma,“ rozčúlila sa bývalá účastníčka markizáckej reality šou vo videu, kde je jasne vidieť, ako veľmi ju návšteva vietnamského štúdia rozhodila. Celé si ho môžete pozrieť nižšie!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/rebihlavata, streamable.com