Exfarmárka Rebeka Hlavatá sa ako známa osobnosť pravidelne stretáva s početnou kritikov neprajníkov, ktorým sa tentoraz na svojom Instagrame rozhodla otvoriť oči. Príhovor potetovanej mešťanky sa dotýka najmä rodičov. 

Či už sú to veľké pery, vystupovanie alebo účinkovanie v reality šou – každý kritik si na prostorekej Rebeke nájde niečo, s čím sa nestotožňuje. Bývalá účastníčka Farmy v úvode najnovšieho videa tvrdí, že na slovné útoky od anonymov a detí nereaguje, avšak je istá skupina ľudí, od ktorej ju hejty dokážu rozčúliť.

,,Keď si otvorím profil, vidím, že tam má človek fotku a je to dospelá žena alebo dospelý muž, nedajbože, ešte tam má fotky s rodinou, s deťmi. Nechápem,“ vyjadruje svoje pohoršenie nad rodičmi, ktorí sa dokážu prostredníctvom sociálnych sietí obúvať do známych osobností.

,,Dokážete vy, dospelé ženy, napísať také nechutné veci, okomentovať postavu človeka, kilá človeka, nos, hubu… Aj keby si dám plastové rohy naoperovať na čelo, vám to môže byť úplne jedno. Naozaj by ste sa mali zamyslieť, ako by ste sa cítili vy, kebyže to niekto napíše vášmu decku,“ pokračuje Hlavatá, ktorá sa snaží najmä matkám svojským spôsobom vysvetliť problematiku kyberšikany.

,,Veľa dievčat má komplexy z toho, že sú nedokonalé podľa tohto sveta. A dokonca bolo veľmi veľa prípadov dievčat, ktoré si ublížili, preto lebo neboli dosť dobré,“ v závere Galantčanka prizvukuje, že ju negatívne odozvy hejterov na jej výzor nerozhádžu a pery, ktoré sa u nej stávajú najčastejším terčom kritiky, plánuje ešte zväčšiť.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/rebihlavata, streamable.com