Atraktívna Rebeka Hlavatá si užíva sen takmer každej exfarmárky túžiacej po sláve aj po vypnutí televíznych kamier. Po tom, ako sa z nej stala známa influencerka, sa odhodlala na výraznú zmenu imidžu, ktorú najnovšie podtrhla dychberúcimi pózami v srdci prírody.

Rodáčka z Galanty sa dostala do povedomia vďaka účasti v populárnej reality šou Farma, odkiaľ si namiesto výhry odniesla lásku. Vzťah s finalistom Henrichom Kuľkom síce po čase stroskotal, avšak dvojica si napokon cestu k sebe predsa len našla.

rebeka a heno

Fanúšikom Rebeky Hlavatej v uplynulej dobe určite neunikla jej do očí bijúca zmena vizáže, po akej sa na svoj niekdajší farmársky zovňajšok už takmer nepodobá. Prostoreká influencerka tak môže veselo pózovať pred objektívmi fotoaparátov, kedy sa mení na hotovú dračicu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Nedávne zábery z dielne fotografky Lucie Žofčíkovej vyzerajú ako z iného sveta. Dlhovlasá Rebi sa v zelenej prírode medzi stromami predviedla v podprsenke s tigrovaným vzorom a rozopnutými nohavicami. Priaznivcov očarila šťavnatými pózami i zvodným pohľadom, odhaľujúc svoju vypracovanú postavičku.

Odvážne snímky Rebeky Hlavatej si pozriete —TU—

rebeka hlavatá

Zdroj|Foto: Instagram/Rebihlavata, luczofcik.photography