Okrem finálovej trojky Farmy 12, ktorá by si podľa svojich slov mala výhru 75 tisíc eur medzi seba rozdeliť, odišli ostatní účastníci naprázdno. Avšak viacerí si zo statku odniesli úprimné priateľstvá či dokonca lásku. Týka sa to aj Henricha Kuľka a Rebeky Hlavatej?

Rebeka Hlavatá vraj bola Henrichovi Kuľkovi sympatická od úplného začiatku farmárčenia. Avšak krátko po ich nástupe na statok si alkoholom potužený Heňo krásku z Galanty pomýlil s Nikol Fridrichovou, s ktorou sa napokon začal pravidelne intímne zbližovať. Ihneď po jej odchode tak východniar dostal konečne možnosť naplno prejaviť náklonnosť práve Nikinej kamarátke Rebi a tá mu ju neváhala opätovať.

Diváci Farmy očakávali, čo sa bude diať medzi dvojicou po skončení šou. Napriek tomu, že sa na ich vzťah-nevzťah vyskytli rôzne názory, v posledných dňoch sa zdá, že si exfarmári rozumejú aj mimo televíznych kamier. Dôkazom toho sú romantické zábery, ktoré sa objavili na sociálnych sieťach, pričom Rebi sa už počas spoločného víkendu na východe stihla zoznámiť s Heňovou rozkošnou sestričkou Henrietkou.

Všetci fanúšikovia sú preto určite zvedaví, ako to vlastne medzi dvomi mladými ľuďmi je. ,,Ty si zase s Heňom?” Chodiš s Heňom?” Rebeky sa opýtali na Instagrame jej priaznivci. ,,Jaké zase? Momentálne ležím doma… chodila som s ním a Lukášom tento víkend po Poprade a okolí,” reagovala kočka s plnými perami. O slovo sa ale prihlásil aj samotný Henrich. ,,Neprekvapila, iove u too,” okomentoval jej slová, kedy v preklade napísal, že ju taktiež miluje. Nuž, či sa teda farmárski holúbkovia naozaj ľúbia, už nechávame na vašom uvážení. :)

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Markíza.sk, Instagram/rebihlavata, lucky_bastard24