Pýtate sa, čo má Zuzana Plačková, známa z Hotela Paradise, spoločné s ex-farmárkou Lulou Gachulincovou? Zrejme nič, no obe krásky sa poriadne naštvali potom, ako ich nemenovaný slovenský portál označil za podobné! 

Len nedávno sme vás informovali, že exfarmárka Lula “Lullenz” Gachulincová šokovala všetkých fanúšikov extravagantnou zmenou účesu. Ako však sama napísala na svoj Instagram, ide len o zelenú parochňu, ktorú si podľa jej slov zamilovali mnohé svetové celebrity. Jednou z nich je aj Kardashianka Kylie Jenner, ktorá je zhodou okolností vzorom aj pre Zuzanu Plačkovú.

Napriek tomu, že ide o náhodu, slovenský portál označil Lulu za “Plačkovej konkurenciu”, čo obe dámy patrične naštvalo. Zuzana teda neváhala a svoj názor na článok vyjadrila prostredníctvom príbehu na Instagrame. Netrvalo dlho a za svoju jedinečnosť sa postavila aj Lula, no tento príspevok zo svojho Instagramu neskôr z neznámych dôvodov zmazala.

Je podľa vás Lula konkurentka pre Zuzanu Plačkovú?

Loading ... Loading ...

Zdroj/Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tinka
Študentka médií, ktorá miluje písanie. Zameriavam sa na krásu, trendy, módu, šoubiznis a aktuálne dianie. Budem veľmi rada, ak vás moje články pobavia, či vyplnia voľný čas. Príjemné čítanie. :-)