Redakcia portálu čas.sk obdržala od anonymného zasielateľa tajomný list, v ktorom bolo vylíčené pozadie manželstva cyklistu Petra Sagana a Kataríny. Na validitu obsahu sa opýtali aj Saganovej rodiny – všetci ostali prekvapení.

Redaktori sa po obdržaní listu obrátili na rodinu oboch manželov s cieľom overiť si informácie. Prečítajte si údajne dôvody rozpadu manželstva, ktoré boli v liste spomenuté >>>TU<<<.

„Ja neviem o ničom. To musia vedieť oni, či majú dajaké problémy. Neviem o tom, že by sa chcel Peťo rozviesť. Katka mi písala SMS k narodeninám a bolo to milé,” vyjadril sa Petrov brat Juraj. Saganov otec ohľadom celej problematiky mlčal.

Menej skúpy na slovo bol Katkin otec Pavol Smolka: „O žiadnych problémoch nemám šajnu.” Vyjadril sa aj o Petrovej údajnej finančnej pomoci pre ich penzión: „Náš penzión stojí už osem rokov. Mali sme ho ešte pred tým, ako sa Katka s Peťom spoznali. Každý, kto k nám príde, má dvere otvorené. Ľudia nás tu poznajú a nemám ani pocit, že by nám nepriali.”

Katkina mama Iveta Smolková si z rozchodu ťažkú hlavu nerobí: „Katka je šťastná mamina a skromná žena. Nepotrebuje sa ukazovať a svoje súkromie si stráži. My ako starí rodičia si užívame, že sa môžeme občas potešiť z Marlonka. Je to naše prvé vnúča a takisto sa budeme tešiť aj z ďalších potomkov.”

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook/katarina.smolkova.94

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.