Televízia Doma včera večer odštartovala turecký seriál Zachránené životy. Diváci si dve epizódy projektu pozreli a sociálne siete zaplnili samými komentármi. Páči sa Slovákom zahraničná novinka?

Markíza sa rozhodla vsadiť na netradičnú telenovelu, ktorá ukazuje príbeh týranej ženy Nefes a jej chlapčeka. Hoci sú fanúšikovia zvyknutí, že z Turecka k nám prichádzajú romantické príbehy, tento je naopak veľmi smutný.

zachranene zivoty

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Avšak sledovatelia dali Zachráneným životom šancu a svoje názory napísali na Facebook. ,,Krásny seriál, je v ňom veľa emócii,“ zôdverila sa Andrea. ,,Zaujal, a bohužiaľ, je to realita všade okolo nás a možno to ženám, mužom dodá odvahu riešiť domáce násilie,“ pridala sa Dominika. ,,Plačem aj bez toho, ale plakala som aj s ňou. Už zase som na ďalšom seriáli závislá,“ vyjadrila Slovenka svoje emócie. ,,Krásny film, aj keď je to o krutosti, ale je tam aj ľútosť,“ prezradila Helena, ktorá zďaleka nebola jediná nadšená fanúšička.

Napriek tomu, že Zachránené životy sa venujú ťažkej téme a viacero žien seriál rozcítil, zdá sa, že Markíza trafila do čierneho a televízna novinka sa ľuďom naozaj veľmi páči.

zachranene zivoty

zachranene zivoty

Zdroj/Foto: Facebook/Televízia Markíza, markiza.sk