Markíza niekoľko dní promovala novú reláciu Lego Masters a lákala divákov k televíznym obrazovkách. Po pozretí prvej epizódy si fanúšikovia o šou urobili vlastný názor a svojimi reakciami na sociálnych sieťach televíziu vôbec nešetrili.

Stavebnicu Lego poznajú zrejme všetci, pričom s radosťou sa s ňou zabávajú deti aj dospelí. Markíza sa rozhodla nakrútiť šou, v ktorej svoje schopnosti predvedú najtalentovanejší Slováci i Česi stavajúci z farebných kociek úchvatne diela. Celým programom sledovateľov sprevádza dvojica Eva Evelyn Kramerová a Matouš Ruml.

lego masters

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Diváci si v nedeľu večer pozreli pilotný diel a na Lego Masters majú jasný názor. ,,Markíza ide dolu vodou so všetkým, čo ponúkate,“ napísala nespokojná Slovenka. ,,Toto má byť hlavný nedeľný program. Hrôza,pridala sa Marta. ,,To akože čo preboha nemá to hlavy, päty. Hanba, s týmto ste na ceste zabudnutia,“ vyjadrila sa Denisa. ,,Krásne stavby a ničia ich, nezáživné,“ dodala Ivana, ktorá zďaleka nebola jediná sklamaná fanúšička – viac reakcií nájdete nižšie. Nuž, zdá sa, že modrožltá televízia novým programom Slovákom vôbec neulahodila.

lego masters

Zdroj/Foto: Facebook/Televízia Markíza