Internetom v týchto dňoch koluje príspevok, ktorý jednu časť Slovákov poriadne rozosmial, no iných ešte viac pobúril. Budete sa po prečítaní príspevku od administrátora facebookového profilu zabávať alebo skôr zúriť? 

Len pred pár dňami sa stala na diaľnici neďaleko Bratislavy dopravná nehoda, ktorá vyvolala vášne po celom Slovensku. Niektorí vodiči si však nenechali svoje reakcie len pre seba, no podelili sa s nimi aj verejne na sociálnej sieti, kde má polícia Slovenskej republiky svoju oficiálnu stránku. Pod príspevkom dopravnej nehody sa tak rozbúrila ostrá diskusia o tom, či bola práca kompetentných dosť rýchla a efektívna, taktiež či robili všetko, čo bolo v ich silách. Jeden z nespokojných Slovákov, ktorý 6-hodinovému odstraňovaniu nehody nerozumie, sa pod príspevkom vyjadril kriticky na účastníkov, ktorí pri nehode pomáhali. Problémom na tomto úseku však nebol len havarovaný a prevrátený kamión, ale najmä vytečená nafta na vozovke.

Petrovi sa aj napriek nepriaznivej situácii dlhé odstraňovanie následkov tejto nehody políciou nepozdávalo, a preto napísal podpichovačný komentár: ,,Za 6 hodín nevedieť sprejazdniť diaľnicu- to chce naozaj schopného veliteľa akcie.” Onedlho mu však odpísal administrátor stránky, ktorý svojou reakciou pobavil veľkú časť Slovákov. ,,Všetci to zdržiavali naschvál, aby celé Slovensko mohlo spoznať majstra Petra z Dolného Kubína, ktorý by sťa dvoma rukami celú naftu preniesol a palcom na nohe posunul vraky a zvodidlá, ba až o hodinu by tade mohli lietať lietadlá”.

Nie všetkým sa ale ironická, no vtipná reakcia administrátora páčila, a preto sa niektorí ľudia vyjadrili voči polícii a tomuto príspevku opäť kriticky. Čo myslíte, bola odpoveď zo strany polície vtipná alebo skôr neprípustná?

Odpísal štátny orgán nespokojnému diskutérovi na Facebooku adekvátne?

Loading ... Loading ...

Zdroj/Foto: FB/Polícia SR/freepik

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.