Nezabudnuteľný fešák Pavel Bruchala bol dlhé roky súčasťou televízie Markíza, odkiaľ po trinástich rokoch úspešného pôsobenia náhle zdúchol. Dnes si 42-ročný milovník cestovania plní veľký sen o spoznávaní nových kultúr a krajov. Pandémia koronavírusu ale urobila v Paľovej kariére veľký škrt cez rozpočet, možno i preto zaujal k šíriacej sa infekcii radikálnejší postoj.

Bývalý moderátor sa dnes venuje najmä cestovateľským aktivitám, z ktorých si dokonca vytvoril vydarený biznis. Pavel pomáha ľuďom zostavovať dovolenky snov presne podľa predstáv, pričom sám má s navštevovaním zahraničných lokalít bohaté skúsenosti.

pavel bruchala zahraničie

Niekdajší markizák ale musel kvôli zatvoreniu hraníc zrušiť niekoľko naplánovaných výjazdov, dianie okolo epidémie tak pozoroval z rodnej domoviny. Bruchala je však presvedčený o tom, že sa celá situácia zbytočne nafúkla. V rozhovore so známym zabávačom Števom Martinovičom prezradil, čo ho núti prizerať sa na paniku z iného uhla.

,,Nečakal som, že to budeme všetci takto preháňať s obavami a so strašením, pretože choroby boli, sú a budú, a ľudia vždy zomierali a budú zomierať. Takže ja mám na to celé, aj vďaka cestovaniu, taký striedmejší názor. Sme malý národ, a tak radi sa bojíme a stresujeme a vidíme všetko čiernejšie,” znie názor kedysi veľmi obľúbeného moderátora.

Vychýrený cestovateľ si stojí za tým, že k umiernenému pohľadu na vec dospel práve vďaka zbožňovanej aktivite. ,,To je to, čo mi vyhovuje na cestovaní. Vďaka tomu má človek väčší nadhľad, je oveľa skromnejší a je oveľa tolerantnejší k všetkých náboženstvám, iným druhom správania sa, ku kultúram, k jedlám, pitiu. Toto milujem na cestovaní a učím to aj ľudí, ktorí so mnou cestujú, aby mali otvorené oči a aby vnímali rôznorodosť sveta,“ tvrdí známy výletník, ktorý verí, že sa v letných mesiacoch do vysnívaných destinácií predsa len dostane.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube/Števo Martinovič | Foto: YouTube, Instagram/Pavel_bruchala