Od konfliktu Rasťa Mojseja a Mateja Jurkoviča uz ubehol viac než mesiac. Avšak medzi divákmi reality šou Farma daný incident ešte stále silno rezonuje. Pred pár dňami sme sa dokonca od vypadnutého východniara dozvedeli, že svojho súpera vyprovokoval naschvál. A čo na jeho slová hovorí samotný svalovec z Bratislavy?

,,Áno, áno, ja som to zinscenoval. Ja si to priznávam, že som to zinscenoval, pretože jednoducho tam nebol iný stav,” krátko po svojom vypadnutí z Farmy šokoval vo Farme X-tra Rasťo. Podľa neho bola totiž provokácia jediným spôsobom, ako Jurkoviča vyštvať z hry o 75 tisíc eur. Zároveň ale uviedol, že hlavičku od Mateja rozhodne nečakal.

Farma bitka pravda

Netrvalo dlho a slová sebavedomého exfarmára z Hrašovíka okomentoval aj herec pre dospelých, ktorý bol kvôli svojmu útoku z Farmy vylúčený. A to všetko na podnet viacerých fanúšikov, zaujímajúcich sa o to, čo si bývalý člen západniarskeho tímu myslí o Rasťovom vyjadrení.

,,Aspoň sa k tomu priznal ako chlap, aj keď to nebolo z jeho hlavy,” napísal Matej, ktorý svojho protivníka so značnou iróniou označil za pána. Potetovaný fešák mal vraj naštudované všetky incidenty z predošlých Fariem, a preto si myslel, že jeho hlavička udelená Rasťovi mu v šou stopku nezabezpečí. Ako už ale všetci vieme, nestalo sa tak a Matej sa kvôli vyprovokovaniu musel s účinkovaním na statku rozlúčiť.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Markíza.sk, Instagram/matej.jurkovic.official