Očarujúca slovenská herečka Mária Bartalos sa už viac ako dva mesiace hrdí titulom novopečenej maminy. Mladá rodinka má prvé spoločné chvíle s bábätkom za sebou a zdá sa, že z malého drobca rastie aktívne a neposedné dieťatko.

Niekdajšia hviezda zo seriálu Oteckovia sa koncom júna stala čerstvou mamičkou, keď manželovi Adriánovi priviedla na svet prvorodeného potomka. Chlapček dostal biblické meno Noel a okamžite naplnil sociálne siete hrdých rodičov.

Maria Bartalos syn

Po období šestonedelia sa Mária úspešne vracia späť do formy, keď sa znovu venuje pohybovým aktivitám v tanečnom štúdiu, kde pôsobí po boku drahej polovičky. Dokonca to vyzerá tak, že si sympatický párik v synčekovi nájde skvelého spoločníka na aktívny život, keďže drobec už v dvoch mesiacoch naplno rozbieha pohybové činnosti.

Na novom videu dieťatko televíznej hviezdy predviedlo, akej záľube sa vo voľnom čase najradšej venuje. ,,Asi mu bude treba kúpiť kopačky,“ okomentovala Mary, ktorá natáčala Noela počas trénovania nožičiek a búrlivého kopkania vo vzduchu. Podľa komentárov krásnej maminky je jasné, že si tieto nezabudnuteľné okamihy s anjelikom náramne užíva.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/maria.bartalos | Foto: Instagram/maria.bartalos, _mariabartalos_, streamable.com